Пам'яті Івана Білоуса

Дата: 20.03.2023 14:57

Фото без опису

16 березня 2023 року минуло 5 років, відколи не стало великого патріота Тернопільського футболу Івана Білоуса.

Відділ культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради традиційно з нагоди цього дня проводить турнір з міні-футболу, присвячений памяті Івана Білоуса.

Цього року матчі пам’яті проходили на майданчиках сіл Баворів, Товстолуг та Великі Гаї. Серед заявлених на участь у турнірі команд з різних сіл громади, переможцями стала команда «Агрон-ветеран», другими - «Великі Гаї», треті - «Товстолуг-Застінка».

Нагородження учасників та переможців провів голова громади Олег Кохман, заступник Галина Кравчинюк та начальник відділу культури, молоді та спорту Степан Гуля. Вболівав за команди і брат Івана  - Богдан.

На завершення, присутні вшанували память Івана Білоуса спільною молитвою та покладанням квітів до могили його могили у с. Великі Гаї.

- Щороку у березні ми згадуємо великого поціновувача футболу Тернопільщини. Все життя Іван Білоус віддав футболу, професійно навчав юних футболістів, він жив цим видом спорту. Приємно, що у турнірі, присвяченому його памяті, щоразу бере участь все більше  учасників, - сказав голова Олег Кохман.

Жоден захід у Великогаївській громаді не проходить без скриньки для ЗСУ. Під час матчу зібрали 3 тисячі для потреб армії.

Спонсором заходу була Тернопільська пивоварня «Опілля».

Вічна та світла пам'ять Івану Білоусу!