Чергове засідання сесії Великогаївської сільської ради

Дата: 27.02.2023 11:44

23 лютого 2023 року відбулося під керівництвом голови Великогаївської сільської ради Олега Кохмана відбулося чергове засідання сесії сільської ради.

Депутати розглянули близько двадцяти питань порядку денного:

1. Про затвердження порядку денного сорок третьої сесії.

2. Про внесення змін до  складу виконавчого комітету Великогаївської сільської ради.

3. Про затвердження Положення про Центр  соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Великогаївської сільської ради.

4. Про затвердження Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Тернопільського району на 2023-2024р.

5. Про затвердження Програми щодо приведення захисних споруд цивільного захисту протирадіаційних укриттів (ПРУ) у готовність до укриття населення на 2023-2025 роки.

6. Про розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів Великогаївської сільської ради.

7. Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Великогаївської сільської ради на 2023-2024 роки.

8. Про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної громади на 2023 рік

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою

10. Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій.

11. Про дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

12. Про розгляд заяви Головного управління ДСНС України у Тернопільській області щодо виділення земельної ділянки для багатоквартирної забудови

13. Про розгляд заяви Солонецького І.В.

14. Про погодження схеми організації дорожнього руху.

15. Про затвердження звіту про експертну оцінку нерухомого майна та викуп об’єкта малої приватизації комунальної власності Великогаївської сільської  ради, який перебуває в оренді.

16. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки нерухомого майна комунальної власності Великогаївської сільської ради, що підлягає передачі в оренду.

17. Про зняття та взяття на облік службових автомобілів.

18. Про виплату коштів одноразової  допомоги (за рахунок іншої  субвенції з обласного бюджету)

19. Про затвердження протоколу комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту та соціального захисту населення.