Запрошуємо на громадські слухання

Дата: 17.02.2023 12:44

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського слухання на кращу концептуальну ідею  пристосування  та реставрації пам'ятного знаку воїнам-землякам, які загинули в роки Другої світової війни (1941-1945) в селі Великі Гаї

1. Найменування організатора громадського слухання

Великогаївська сільська рада,  ЄДРПОУ 04394875,  вул. Галицька,47 село Великі Гаї Тернопільський район Тернопільська область

1. Питання, винесене на обговорення

Проведення конкурсу на  подання ескізно-проектної пропозиції робіт з пристосування та реставрації пам'ятного знаку воїнам-землякам, які загинули в роки Другої світової війни (1941-1945).

Перед учасниками конкурсу ставиться завдання розробити кращу концептуальну ідею, щодо:

-назви Пам’ятки;

-об’єктів монументального і монументально-декоративного мистецтва;

-композиційної узгодженості з урахуванням містобудівного значення місця розташування;

-проведення комплексного благоустрою території.

Об’єкти мають бути спорудженні з довговічних матеріалів.

Склад ескізного проекту

Ескізний проєкт повинен бути виконаний в інформаційно доступній формі для розкриття ідейного змісту.

схема-генплану (в довільній формі);

макет об’єкту (в довільній формі за наявності);

ілюстративні матеріали (в довільній формі);

пояснювальна записка (формату А-4).

Графічні та текстові матеріали оформляються та подаються державно мовою.

1. Пам'ятка історії місцевого значення

Пам'ятний знак воїнам-землякам, які загинули в роки Другої світової війни (1941-1945). Встановлений в  1965 році в селі Великі Гаї біля церкви. Охоронний номер 570. Взято на облік Рішенням виконкому Тернопільської обласної ради від 22.03.1971 р. № 147.

1. Обгрунтування пропозиції винесеної на обговорення

З метою благоустрою пам'ятного знаку, що пов'язаний з опором та вигнанням нацистських окупантів з України, увічненого місця поховання 179 військовослужбовців, які загинули в роки Другої світової війни та на виконання рішення сесії Великогаївської сільської ради.

1. Відомості про місце і час проведення заходів з громадського слухання, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників

Громадські слухання ініціативи щодо  розгляду  ескізно-проектної пропозиції проведення робіт з пристосування та реставрації пам'ятного знаку воїнам-землякам, які загинули в роки Другої світової війни (1941-1945) села Великі Гаї, Тернопільського району відбудуться о10.30 год. 31 березня 2023 року за адресою: село Великі Гаї, вул.Галицька,47 (зал засідань  адмінбудинку – 2 поверх). До участі  запрошуємо фахівців, авторські колективи, представників громадськості, які подали на конкурс проєкти ескіз-ідей в текстовій та графічній формі на адресу Великогаївської сільської ради.

1. Поштова та електронна адреси, номер телефону, строк і форма для подання письмових пропозицій (зауважень)

Пропозиції приймаються до 28 березня 2023 року до 17 год. 30 хв.  47722, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Великі Гаї, вул. Галицька, 47 Великогаївська сільська рада, ел. пошта - 04394875@mail.gov.ua.

Кравчинюк Галина Іванівна 0984595795 або 0352 -490098

1. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення

Узагальнені результати громадського слухання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Великогаївської сільської ради на наступний день після (або не пізніше ...) закінчення громадського слухання. https://velykogaivska-gromada.gov.ua