Чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 27.01.2023 15:27

Фото без опису

26 січня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено більше 20-ти питань.

1. Про заходи по профілактиці побутового травматизму, пожежної безпеки

2. Про роботу виконкому з надзвичайних ситуацій

3. Про призначення відповідального за ведення військового обліку

4. Про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли упродовж 2022 року.

5. Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів.

6. Звіт про  виконання заходів щодо наповнення місцевого бюджету, економічного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансувалися за рахунок  коштів місцевого бюджету у 2022 році.

7. Про затвердження заходів щодо наповнення місцевого бюджету, економічного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок  коштів місцевих бюджетів у 2023 році.

8. Про виконання  плану соціально-економічного і культурного розвитку Великогаївської сільської ради  за 2022 рік.

9. Про  схвалення плану соціально-економічного і культурного розвитку Великогаївської сільської ради  на 2023 рік

10. Про схвалення звіту про виконання місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної громади за 2022 рік.

11. Про схвалення змін до місцевого бюджету  Великогаївської сільської територіальної громади на 2023 рік.

12. Про затвердження видів суспільно корисних  робіт для засуджених, яким призначено покарання у виді громадських робіт, та перелік об’єктів, на яких засудженні повинні виконувати ці роботи.

13. Про затвердження видів суспільно корисних  робіт для порушників, на  яких  судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

14. Про затвердження видів суспільно корисних  робіт для порушників, на  яких  судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та перелік об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

15. Про затвердження місцевих  правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення.

16. Про затвердження заходів із запобігання скиду неочищених стічних вод до водних обєктів.

17. Про проведення конкурсу на визначення виконавців послуг зі збирання та вивезення рідких побутових відходів з території населених пунктів Великогаївської ТГ.

18. Про створення комісії з питань виявлення та ліквідації несанкціонованих скидів у водні об’єкти на території Великогаївської територіальної громади.

19. Про затвердження висновку опікунської ради.

20. Про надання дозволу на підключення природного газу до житлового будинку.

21. Про дозвіл на складування будівельних матеріалів на території сільської ради.

22. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.