Відбулося засідання першої сесії Великогаївської сільської ради у новому 2023 році

Дата: 27.01.2023 15:02

Фото без опису

26 січня 2023 року відбулася чергова сесія Великогаївської сільської ради. Засідання розпочали із молитви за загиблого депутата, воїна Романа Остапіва. Присутні вшанували память колеги, який загинув під час виконання бойового завдання 9 січня 2023 року.

Відтак, депутати приступили до розгляду питань порядку денного:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Великогаївської  сільської ради Остапіва Р.Б.

2. Про виконання  плану соціально-економічного і культурного розвитку Великогаївської сільської ради  за 2022 рік.

3. Про затвердження звіту сільського голови Олега КОХМАНА про роботу сільської ради та виконавчого комітету за 2022 рік

4. Про  затвердження плану соціально-економічного і культурного розвитку Великогаївської сільської ради  на 2023 рік

5. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної громади за 2022 рік.

6. Про затвердження Програм та внесення змін до Програм Великогаївської сільської ради.

7. Про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської сільської територіальної громади на 2023 рік

8. Про затвердження звітів по фінансових планах комунальних підприємств за 2022 рік.

9. Про розірвання строкового трудового договору (контракту) з  директором комунального некомерційного підприємства «Великогаївська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Великогаївської сільської ради Тернопільського району Тернопільської області»

10. Про затвердження договору між Підгороднянською сільською радою та Великогаївською сільською радою про передачу коштів у вигляді міжбюджетного трансферту (інша субвенція) з Підгороднянського сільського бюджету Великогаївському сільському бюджету на 2023 рік.

11. Про звільнення від орендної плати на період воєнного стану.

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

13. Про  дозвіл  на  складання   технічних  документацій  із землеустрою.

14. Про затвердження технічних документацій із землеустрою.

15. Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій.

16. Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

17. Про дозвіл на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими дорогами на території Великогаївської сільської ради

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Великі Гаї Великогаївської сільської ради.

20. Про припинення договору оренди земельної  ділянки комунальної власності

21. Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель на споруд.

22. Про розгляд заяви Солонецького І.В.

23. Про погодження схеми організації дорожнього руху.

24. Про підтримку звернень депутатів Тернопільської обласної та районної рад.

25. Різне (Про розгляд заяви Солонецького І.В.)

26. Різне (Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Великогаївської сільської ради, що підлягають передачі в оренду.

27. Різне (Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в оренду ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»).

28. Різне Про затвердження акта приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна до комунальної власності Великогаївської сільської ради.

У ході роботи сесії депутати заслухали звіти сільського голови Олега Кохмана за 2022 рік, директора КНП «Баворівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Віталія Дударенка, в.о. директора КНП «Великогаївська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Олени Терещенко та директора КП «Громада-сервіс» Олега Колісника.

Також були прийняті рішення щодо виплати допомог на лікування жителям громади.