На війні загинув депутат Великогаївської сільської ради - Роман Остапів

Дата: 12.01.2023 15:49

Фото без опису

Війна забрала життя депутата Великогаївської сільської ради VIII скликання округу №7 - Романа Богдановича Остапіва (11.06.1976р.н.).

Щирий, усміхнений, життєрадісний та енергійний. Він завжди заряджав позитивом інших і створював доброзичливу атмосферу навколо себе, любив життя і палко горів своєю справою, був турботливим батьком та люблячим чоловіком.

Навесні 2022 року Роман Богданович став на захист країни, поповнивши лави ЗСУ, і гідно виконував свій військовий обов’язок.

До цього працював заступником директора ПП "Агрофірма "Медобори". Був правою рукою керівника.

10 січня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання у Донецькій обл. Роман загинув.

Колектив Великогаївської сільської ради, депутатський корпус та вся наша громада в глибокій скорботі за загиблим героєм. Ще одне ім’я у книзі нашої пам’яті. Така непоправна втрата і висока ціна нашої перемоги, за яку платять життям кращі з кращих.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Ларисі, сину Владиславу, донечці Анні, батькам та усій родині.

Вічна пам‘ять та слава нашому Герою!

Про дату і час прибуття скорботного кортежу з тілом загиблого повідомимо додатково.