Чергове засідання сесії Великогаївської сільської ради

Дата: 26.12.2022 15:21

Фото без опису

22 грудня 2022 року у залі засідань Великогаївської сільської ради відбулося засідання чергової сесії. Останнє у цьому році засідання розпочалося з передачі Вифлеємського вогню, якій у сесійну залу принесли пластуни Тернопільського обласного пластового ви шкільного центру. Голова громади Олег Кохман подякував за хорошу ініціативу та побажав миру усім присутнім у прийдешньому році.

Відтак депутати приступили до розгляду порядку денного, де було майже три десятки питань.

1. Про надання дозволу на виготовлення ескізно-проектної документації робіт з пристосування та реставрації Пам’ятного знаку.
  2. Про проведення громадських слухань.
  3. Про організацію харчування дітей та встановлення батьківської плати за харчування  дітей у шкільних і дошкільних закладах освіти у 2023 році
  4. Про  організацію  громадських робіт та їх фінансування у 2023 році.
  5. Про умови оплати праці  сільського  голови.
  6. Про затвердження структури апарату Великогаївської  сільської ради та її виконавчих органів.
  7. Про міжбюджетний  трансферт до  Великоберезовицького селищного  бюджету
  8. Про передачу міжбюджетного трансферту до місцевого бюджету Тернопольської  міської територіальної громади
  9. Про затвердження договору між Підгороднянською сільською радою та Великогаївською сільською радою про передачу коштів у вигляді міжбюджетного трансферту (інша субвенція) з Підгороднянського сільського бюджету Великогаївському сільському бюджету на 2023 рік
  10. Про затвердження та внесення змін до програм Великогаївської сільської ради
  11. Про затвердження структури КНП «Великогаївська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Великогаївської сільської ради
  12. Про затвердження структури КНП «Баворівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Великогаївської сільської ради
  13. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств Великогаївської сільської ради
  14. Про затвердження місцевого бюджету Великогаївської територіальної

громади  на 2023 рік.

1. Про комісію для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує соціальних послуг.
  2. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Великогаївської сільської ради, що підлягають приватизації.
  3. Про викуп об’єкта малої приватизації комунальної власності Великогаївської сільської ради, який перебуває в оренді.
  4. Про затвердження технічних документацій із землеустрою.
  5. Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій.
  6. Про затвердження детальних планів.
  7. Про дозвіл на складання проектів землеустрою.
  8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в оренду ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»
  9. Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.
  10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки з метою передачі її в оренду ПрАТ «Київстар».
  11. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки орендованої земельної ділянки для подальшого продажу у власність.
  12. Про закриття сміттєзвалищ на території Великогаївської територіальної громади.
  13. Про звернення депутатів Великогаївської сільської ради Тернопільської області VIII скликання до Президента України щодо накладання вето на проект Закону України " Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щолдо реформування сфери містобудівної діяльності"  №5655 від 11.06.2021р.
  14. Різне (Про припинення договору  оренди об’єкту комунального майна.)
  15. Різне (Про передачу в постійне користування КП «Громада-сервіс» земельних ділянок).
  16.