До уваги пенсіонерів!

Дата: 20.12.2022 16:29

У звязку з тривалими відключеннями електроенергії, відсутністю працюючих відділень банків та банкоматів, великих черг, щоб зняти готівку, а також з метою зменшення ризиків для пенсіонерів залишитися без готівки та неспроможності розахуватися карткою «Укрпошта» пропонує Вам на час військового стану перевести пенсійні виплати з доставкою через Укрпошту.

Для цього потрібно пенсіонеру звернутися з паспортом в найближче стаціонарне відділення або підійти до пересувного АТ «Укрпошта»    (за графіком відвідування населеного пункту) та заповнити заяву на зміну місця отримання таких виплат.

Зазначте, що після нашої Перемоги пенсіонери зможуть за власним бажанням повернутись на обслуговування до банківської установи.