Працівниці Великогаївської сільської ради сьогодні у різнобарвних українських хустках

Дата: 07.12.2022 16:34

Щороку, 7 грудня, українки традиційно одягають хустки. Хустка - символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

Вже другий рік поспіль майстер-клас із зав'язування хусток у Великогаївській сільській раді проводить завідувач клубу с. Красівка - Любов Васусь. Не випадково Любов Степанівна одягнула військову форму, адже вона одна із перших стала до лав територіальної оборони громади. Жінка показала як гарно зав'язати хустину, розповіла про традиції зав'язування та кольорову гаму. Любов Степанівна із собою принесла вишитий власноруч рушник, на якому, окрім національного орнаменту, помістилася чорними нитками дата початку повномасштабної війни. Обов'язово майстриня вишиє на ньому червоними нитками дату нашої Перемоги.

Щиро дякуємо за цікавий майстер-клас.

Віримо, що ми зовсім скоро одягнемо найяскравіші хустки на нашу Перемогу.