Діти - наше майбутнє!

Дата: 28.10.2022 11:43

Діти - наше майбутнє!

В останню п'ятницю місяця у Великогаївській сільській раді відбувається вручення сертифікатів на 10 000 гривень сім'ям, у яких народилася дитина.

Привітали та вручили сертифікати голова громади Олег Кохман та заступник Галина Кравчинюк.

- Нам приємно сьогодні знову вітати сім'ї з поповненням. Це, безумовно, наше майбутнє. Є заради кого жити і працювати! - зазначив очільник Великогаївської громади.

Привітали молодих батьків з народженням дитини також танцювальний колектив "Первоцвіт" клубу с. Великі Гаї (керівник: Марія Квятковська).

Вперше, відколи діє Програма підтримки народжуваності, за сертифікатами прийшла сім'я, у яких народилася двійня. Поки дівчатка Анна та Єва солодко спали, новоспечені батьки отримували вітання та подарунки.

Весь колектив Великогаївської сільської ради приєднується до усіх вітань та побажань малечі та їхнім сім'ям!

Нехай над вами буде завжди мирне небо, а діти ростуть щасливими та здоровими!