ІІ Регіональний благодійний фестиваль патріотичної пісні "Герої не вмирають"

Дата: 17.10.2022 11:29

Фото без опису

У неділю, 16 жовтня 2022 року, відбувся ІІ Регіональний фестиваль патріотичної пісні «Герої не вмирають», присвячений Покрові Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва,  80-ій річниці утворення Української Повстанської Армії та Дню захисників і захисниць України.

Захід розпочався з Державного Гімну України у виконанні народного аматорського хору «Великі Гаї» ( керівник – Іван Виспінський, концертмейстер – Василь Коваль). Відтак, голова Великогаївської громади Олег Кохман привітав усіх присутніх з великим святом, яке відзначалося напередодні.

Нагадаємо, що фестиваль вже другий рік поспіль проводиться спільно із Тернопільським обласним методичним центром народної творчості. Керівник даного закладу, Заслужений артист України Володимир Вермінський висловив щиру подяку усім колективам, які у складний час знайшли можливість та завітали на свято.

Цього року фестиваль набув статусу «благодійний». Для допомоги воїнам на передовій молодіжна рада громади влаштувала невеличку гостину: гаряче лате, різноманітні бутерброди, а родзинкою стали харківські вареники та смачна вимічка від гості громади Марини Чистоклєтової, яка тимчасово проживає у с. Грабовець.

Танцювальні колективи з різних сіл Великогаївської громади, гурти, солісти з цілої Тернопільської області зарядили кожного глядача ще більшої вірою у Перемогу. Більше ніж тисячу кілометрів з передової подолала Уляна Білик – волонтерка, співачка, солдат військової частини А 4048 з м. Зборів. Жінка від імені військових подякувала за допомогу армії, за молитви та нашу віру.

Для Збройних сил України було зібрано 24 000 гривень.

Голова громади Олег Кохман висловлює щиру подяку усім, хто активно долучився до організації заходу.

Віримо, що найближчим часом ми разом з усім народом України великою родиною відсвяткуємо нашу Перемогу!