Зі святом Першого Дзвоника!

Дата: 01.09.2022 11:45

Фото без опису

Шановні школярі, вчителі та працівники навчальних закладів Великогаївської територіальної громади!
Щиро вітаю Вас з Днем знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Реалії війни диктують нам нові умови навчання, проте, дякуючи нашим Збройним силам, школярі сьогодні сядуть за парти та розпочнуть новий навчальний рік.
Особливим і важливим  цей день є для першокласників, які вперше ступають у цікаву, незвідану та захоплюючу стежину країни Знань.
Бажаю усім школярам, підкорювати нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.
Всі, хто навчає чи вчиться у ці непрості часи — працює на майбутнє України!
Сердечно бажаю усім міцного здоров’я, сили й натхнення, успішного навчання під мирним небом!

З поваою та за дорученням колективу

голова Великогаївської територіальної громади                                                                   Олег Кохман