У Великогаївській ТГ привітали медиків із професійним святом

Дата: 20.06.2022 11:57

Фото без опису

Напередодні Дня медичного працівника, у Великогаївській громаді привітали медиків з професійним святом.

28 років поспіль в Україні в третю неділю червня відзначаємо День медичного працівника-одне з небагатьох свят, яке не втрачає свого значення через політичні або економічні мотиви, а в умовах російського вторгнення набуло ще більшої вагомості.

Завітавши у КНП «Великогаївська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини», «Баворівська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини», керівництво громади подякували лікарям за їхню нелегку роботу.

- Ми дякуємо за вашу віддану працю та безмежне милосердя, професійність, відповідальність та доброту, яку щоденно несете нашим жителям, - зазначив голова громади Олег Кохман.

Рік, що минув, був нелегким для лікарів: пандемія змусила кожного з них, ризикуючи власним життям, надавати допомогу хворим. Зараз, у часі війни, медики є надійним тилом наших військових, людей, які покинули свої домівки.

Не дивлячись на день тижня чи годинникову стрілку, вони допомагають тим, хто потребує їхньої допомоги.

Щиро дякуємо Роману та Мар’яні Задирайко за музичні вітання.

Тисячі врятованих життів, сотні вдячних пацієнтів.

Дорогі наші медики, ми пишаємося кожним із вас!

Уклін Вам, янголи в білих халатах!