Вітання з професійним святом медиків та фермерів!

Дата: 20.06.2022 10:57

Щиро вітаю медичних працівників та фермерів із професійними святами!

Сьогодні і робота медиків, і робота фермерів є важливою у нашій державі. У складний час ми по-новому осмислюємо цінність кожного людського життя.

Медичні працівники допомагають рятувати ці життя, намагаються вберегти від понівечення війною здоров’я наших воїнів та тих, кого війна раптово застала у власних будинках, дворах, на вулицях рідних міст та сіл. Ви, як і фермери, стоїте на фронті оборони у боротьбі за нашу спільну перемогу.

Нелегкою є сьогодні праця біля землі. Дякую всім тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі та воєнний час чесно і сумлінно робить свою справу, підтримує сільські території та відстоює аграрний тил.

У ці дні українські фермери борються за врожай, ризикуючи життям, щоб його зібрати та не допустити в країні продовольчої кризи. Зараз ми як ніколи усвідомлюємо важливість вашої роботи, адже ви демонструєте приклади самовідданості, витримки, уміння працювати за будь-яких умов.

Хочу усім Вам, медики і фермери, побажати, щоб втілювались в життя усі ваші плани, задуми та сподівання. Хай обходять стороною природні стихії, рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, а пацієнти хай одужують якнайшвидше! Бажаю, щоб ви жили у сімейному затишку, щасті, та благополуччі під мирним небом на благо розквіту рідної України, нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу!

Миру усім і міцного здоров'я.

Віримо в ЗСУ

Слава Україні!