Відкриття клубу с. Смолянка після ремонту

Дата: 06.06.2022 10:05

Фото без опису

У Великогаївській територіальній громаді є добра традиція: до Дня захисту дітей урочисто відкривати після ремонтних робіт заклад культури.

Хоч цього року через воєнні дії в країні ремонтні роботи зупинилися , проте ще у довоєнний час було відремонтавано клуб с. Смолянка.

У тісному колі, без гучного святкування 1 червня 2022 року урочисто відкрили заклад культури, до якого з радістю ходитимуть діти та дорослі.

За доброю традицією, уся хороша справа розпочинається з молитви. Освятили стіни відремонтованого приміщення отець-парох Ігор Чибрас та отець Михайло Рудак.

Голова громади Олег Кохман привітав усіх присутніх із такою подією та зазначив, що відремонтований заклад буде поштовхом для ще більшого розвитку культури у старостинському окрузі та у громаді в цілому.

До слова, капітальний ремонт частини приміщення КЗ «Сільський клуб села Смолянка» проведено, згідно рішення сесії Великогаївської сільської ради восьмого скликання від 22 грудня 2020 року, на суму 247323,63 грн. із місцевого бюджету.

Віримо, що після Перемоги, тут відбудеться не один захід, який відвідає чимало жителів нашої громади, адже наш український народ - сильний та незламний!