Аби скористатися податковою знижкою, жителі Тернопільщини найчастіше декларують витрати на навчання

Дата: 22.02.2022 16:47

Цьогоріч уже 165 жителів нашого краю подали декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки. Вони задекларували 3,7 млн грн витрат.

Більшість людей подали декларації на отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання, а це 131 (79,4%) декларант. Сплата страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя дала підстави для подання декларацій 26 жителям області. Ще 7 осіб оплачували відсотки за іпотечними кредитами, а одна – мала видатки на будівництво (придбання) доступного житла.

За наслідками перерахунків цим декларантам нараховано до повернення 700 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, з яких 300 тис. грн уже повернули.