Територіальні громади Тернопільщини отримали у січні майже 105,1 млн грн єдиного податку

Дата: 18.02.2022 09:11

Майже 105,1 млн грн єдиного податку сплатили до місцевих бюджетів Тернопільщини суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, у січні 2022 року. Про це повідомив начальник Головного упарвління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. Він зазанчив, що приріст платежу до аналогічного періоду минулого року склав 30 відсотків або 24,1 млн грн, а до очікуваних – плюс 21 відсоток або на 18,2 млн грн більше.

Більш ніж половину надходжень від єдиного податку сплатили приватні підприємці. У січні цього року вони перерахували до бюджетів територіальних громад краю 64,4 млн грн, що на 18,4 млн грн більше, ніж торік у січні. Додатково ж місцеві скарбниці отримали від них 12,8 млн грн, сплата зросла від очікуваних показників майже на чверть.

Юридичні особи поповнили бюджети, сплативши 11 млн грн єдиного податку. Від них приріст надходжень до очікуваних склав 3,7 млн грн або плюс 51 відсоток, стільки ж – плюс до січня 2021 року.

Від суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сільськогосподарській галузі, застосовуючи четверту групу спрощеної системи оподаткування, до бюджетів надійшло 29,7 млн грн єдиного податку, а це на 2 млн грн більше, ніж торік та 1,7 млн грн до очікуваних.