Чергова сесія сільської ради

Дата: 09.02.2022 14:53

8 лютого 2022 року у залі засідань Великогаївської сільської ради відбулося чергове засідання сесії. Депутати розглянули ряд питань, зокрема

• Про внесення змін до Програм Великогаївської сільської ради
  • Про затвердження Програми цивільного захисту населення територій  Великогаївської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру  на 2022-2026 роки.
  • Про затвердження Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства Великобірківської селищної ради «Тернопільська центральна районна лікарня» на 2022 рік.
  • Про затвердження Програми підтримки і розвитку Тернопільської районної організації Товариства Червоного Хреста України «Турбота і милосердя» на 2022-2023 роки.
  • Про передачу міжбюджетного трансферту до міського  бюджету м. Тернопіль
  • Про передачу міжбюджетного трансферту до Тернопільського обласного бюджету.
  • Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету  Великогаївської територіальної громади за 2021 рік.
  • Про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської територіальної громади на 2022 рік.
  • Про затвердження граничного розміру кошторисної заробітної плати на 2022 рік.
  • Про затвердження звітів по фінансових планах комунальних підприємств за 2021 рік.
  • Про погодження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
  • Про зміну назви Великогаївської сільської ради, її виконавчих органів та структурних підрозділів.
  • Про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку Великогаївської територіальної громади за 2021 рік.
  • Про затвердження плану соціально-економічного та культурного розвитку Великогаївської територіальної громади за 2022 рік.
  • Про затвердження переліку платних послуг  та прейскуранта цін на платні       послуги, які можуть надаватися закладами культури Великогаївської сільської ради.
  • Про передачу основних засобів.
  • Про надання дозволів на списання майна з балансів об’єктів комунальної власності відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради.
  • Про надання дозволу військовій частині А7170 на переобладнання приміщення в с.Кип’ячка.
  • Про розгляд звернення ДУ «Центр пробації».
  • Про продовження договору оренди комунального майна.
  • Також депутати розглянули ряд земельних питань.

На засіданні був присутній командир військової частини А 7170, підполковник Віктор Гіляновський, який довів до відома присутніх основні принципи роботи батальйону територіальної оборони, який буде розміщений на території Великогаївської громади у с. Кипячка.

Загалом двадцять четверта сесія Великогаївської сільської ради була правочинна, до всіх питань були прийняті відповідні рішення.