Спільна коляда напередодні Старого Нового року

Дата: 17.01.2022 12:02

Фото без опису

У переддень Старого Нового року на подвірї  Великогаївської сільської ради гучно лунали колядки, адже мешканці громади зібралися на спільну коляду.

Захід розпочався святковим молебнем, який відслужили священнослужителі села Великі Гаї.

Величаво та радісно учасники свята прославляли народження Месії, радісна новина доносилася у колядках, щедрівках та віншуваннях. Присутніх вітав народний аматорський хор «Великі Гаї» та молодіжний ансамбль храму Різдва Пресвятої Богородиці села Великі Гаї.

Великою приємністю для присутніх став виступ наймолодших  учасників ансамблю «Гаївчанки» школи села Великі Гаї, керівник Марія Ярема.

На завершення, голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман подякував усім, хто долучився до організації заходу, а також підприємцям с. Великі Гаї, які пригощали усіх присутніх.