"Різдвяний подарунок"

Дата: 06.01.2022 08:32

Фото без опису

У  рамках програми адресної цільової підтримки окремих категорій громадян Великогаївської сільської ради на 2021-2025 роки проведено захід «Різдвяний подарунок». За кошти із бюджету сільської ради закуплено 225 подарунків на суму 99 тис. гривень.

Подарунки у вигляді продуктових наборів надано учасникам АТО/ООС, особам з інвалідністю І групи, особам з інвалідністю з дитинства І групи, одиноко проживаючим, які перебувають на соціальному обслуговуванні у Центрі СО, опікунським сімям.

До заходу також долучилися директор ПАТ «Птахофабрика Тернопільська» Сачик П.Л.,  та виробник вафельних виробів ПП Литвин З.І.

Голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман висловлює щиру подяку меценатам за надану матеріальну допомогу.