Підсумкова нарада із керівниками навчальних закладів

Дата: 29.12.2021 10:19

Фото без опису

Підсумки 2021 року тривають. У залі засідань Великогаївської сільської ради відбулася підсумкова нарада із директорами закладів освіти громади. Голова Олег Кохман привітав освітян з прийдешніми святами та Новим роком, а також  подякував  керівникам за рік, що минає, адже 2021 був багатий на досягнення у галузі освіти, у цьому році вдалося реалізувати ряд проектів щодо капітальних ремонтів у закладах освіти.

У ході наради було обговорено питання щодо системи  НАССР  у навчальних закладах – важливого інструменту для контролю безпеки харчування Олег Васильків надав консультацію директорам закладів освіти щодо впровадження системи НАССР у заклади освіти Великогаївської громади.

Також  для трьох шкіл Великогаївської громади передали ноутбуки в межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю». Нагадаємо, що техніку закупили за кошти державної субвенції та фінансування із бюджету Великогаївської сільської ради, яке затверджено рішенням сесії.

Окрім цього обоворили питання щодо пробного ЗНО, реєстрація на яке розпочнеться вже 5 січня наступного року.