З Днем народження, Великогаївська громадо!

Дата: 22.12.2021 11:46

Фото без опису

У День народження хтось вважає, що став на 365 днів старшим, а хтось - що на рік досвідченішим. Так чи інакше, це той день, коли варто згадати ще один прожитий рік, який приніс чимало приємних подій, досягнень та перемог.

Дорогі жителі нашої громади! 6 років тому ми з Вами зробили важливий крок у краще майбутнє нашого Великогаївського краю. Адже цього дня 2015 року депутатами сьомого скликання Великогаївської сільської ради було розпочато свою діяльність та прийнято перші важливі рішення.

Від першого дня об’єднання трапляються випробування, та завдяки спільним зусиллям команди місцевого самоврядування ми з легкістю долаємо усі труднощі, а громада - мужніє і змінюється на очах.

Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, працівників Великогаївської сільської ради щиро дякую всім людям, які небайдужі до долі нашої громади, які щоденно працюють на благо нашого краю.

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди, миру у нашій прекрасній єдиній Україні. Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Нехай наша громада, наш спільний дім, розвивається і квітне – нашими прагненнями, нашою працею, нашими мріями!

З повагою та за дорученням колективу

голова Великогаївської сільської ради ТГ                                             Олег Кохман