Жителі та роботодавці Тернопільщини сплатили понад 4,4 млрд грн єдиного внеску

Дата: 08.12.2021 16:03

Впродовж січня-листопада цього року суб’єкти господарювання Тернопілля сплатили понад 4,4 млрд грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. «Це перевищило показник минулого року на 795,4 млн грн або плюс 22 відсотки», - повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

Лише у листопаді наші краяни спрямували до бюджету 433,1 млн грн єдиного внеску, що на 55,5 млн грн більше, ніж торік.

Михайло Яцина також зазначив, що єдиний внесок необхідно сплачувати платникам незалежно від їхнього фінансового стану. «Варто мати на увазі, що несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому. Адже періоди роботи  зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний, а з грудня 2021 року це – 1430 гривень», – наголосив посадовець.