Вітаємо переможців

Дата: 01.12.2021 16:14

Шановні учасники та учасниці Громадського Бюджету 2022 Великогаївської ТГ! Велика подяка тим, хто долучився до процесу покращення нашої громади як шляхом написання проєктів, так і голосуючи за них.

1 грудня 2021 року закінчилося голосування за проєкти. Загалом проголосувало 1636 осіб (онлайн 1188 осіб, офлайн 448 осіб).

Вітаємо переможців та висловлюємо подяку авторам і голосуючим за проєкти, які в цьому році не перемогли, але отримавши досвід перегонів Громадського Бюджету мають більші шанси стати переможцями наступного року.

Переможцями у Громадському бюджеті 2022 стали наступні проєкти:

• у категорії малий проєкт переміг проєкт: «Сучасна спортивна та розважально-ігрова зона для відпочинку та дозвілля» с.Козівка» автор Коцюруба Ольга Іванівна;
  • у категорії великий проєкт переміг проєкт: «Облаштування тренажерного залу в селі Великі Гаї (другий етап)» автор Лисиканич Михайло Васильович;
  • у категорії освітній проєкт переміг проєкт: «Зелений клас» у дворі школи» автор Дишкант Лариса Петрівна.