Робоча нарада із соціальними робітниками

Дата: 26.11.2021 21:27

Фото без опису

25 листопада відбулася нарада із соціальними робітниками Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великогаївської сільської ради під головуванням директора Центру Василя Когута. Підбито підсумки роботи за минулий місяць та визначено напрямки покращення роботи соціальних працівників, які надають соціальні послуги догляду вдома.  Працівники центру ознайомилися з презентаційними слайдами Тернопільського національного педагогічного університету на теми актуальності надання соціальних послуг у територіальній громаді, порядку організації надання соціальних послуг в територіальній громаді, планування надання соціальних послуг членам громади, характеристика вразливих категорій населення та ін.

Також розглянуто питання  організації надання платних соціальних послуг у громаді та умови їх оплати. Окреслено план роботи Центру до кінця поточного року та заходів, що передбачені Програмою адресної цільової підтримки окремих категорій громадян Великогаївської громади.

Фахівці із соціальної роботи Оксана Дзядик та Мар’яна Бошкевич ознайомили присутніх із змінами до Державного стандарту догляду вдома та навиками ведення випадку отриманими під час семінару, що пройшов  напередодні у Тернопільському обласному центрі соціальних служб.

Вирішено низку організаційних питань роботи Центру.