У Великогаївській громаді привітали працівників сільського господарства

Дата: 26.11.2021 20:47

Фото без опису

Все міняється в цьому світі, а сільська праця, як і раніше, необхідна всім і кожному. Адже плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні. Сьогодні в клубі села Білоскірка відбулося святкування з нагоди Дня працівників сільського господарства, справді успішних людей,представників господарств, які, не зважаючи на всі примхи сьогодення, працюють та досягають високих результатів.

Зі словами вітань та особливої шани звернувся до присутніх господарів голова Великогаївської громади Олег Кохман, вручивши їм сувенірні подарунки.

Солісти та колективи громади художніми номерами привітали аграріїв та вкотре подякували за працю, яку вони творять щоденно.

Такий труд подвижнецький, адже бути господарем - це справжнє мистецтво, яке потребує таланту й наполегливості, відповідальності та самопожертви.

Дорогі працівники сільського господарства, ви є зразком для нового покоління освічених українців, особистостей, які серцем і душею люблять рідну землю і, які прославлятимуть себе, рідний Великогаївський край та Україну в усьому світі!