Відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 23.11.2021 15:23

20 листопада 2021р. на базі НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с.Великі Гаї Великогаївської сільської ради Тернопільської області відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У Конкурсі  взяли участь 94 учні з Великогаївської ТГ,  Байковецької ТГ, Великоберезовицької ТГ, Великобірківської ТГ, Підгороднянської ТГ, Білецької ТГ.

Учні шкіл Великогаївської громади  є переможцями та призерами Конкурсу:

5 клас  І місце

Небесна Софія,  учениця НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї Великогаївської сільської ради Тернопільської області, вчитель Кравчук Л.І.

7 клас  ІІ місце

Малищак Каміла,  учениця НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї Великогаївської сільської ради Тернопільської області, вчитель Кравчук Л.І.

8 клас І місце

Чернецька Єлизавета, учениця  НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї Великогаївської сільської ради Тернопільської області, вчитель Онуферко І.І.

9 клас ІІІ місце

Мудра Тетяна, учениця комунального закладу навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Грабовець» Великогаївської сільської ради Тернопільської області, вчитель Мричко Г.Я.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЇХНІХ НАСТАВНИКІВ!