Гуманітарна допомога для Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від Товариства "Європейська місія"

Дата: 18.11.2021 15:14

Фото без опису

Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великогаївської сільської ради отримав гуманітарну допомогу від Товариства «Європейська місія».

Працівники Центру передали частину допомоги для КНП «Баворівська АЗПСМ». Гуманітарний вантаж складається з багатофункціональних ліжок з електроприводом, матраців, засобів реабілітації, дезінфікуючих засобів, перев’язувальних та допоміжних медичних матеріалів, предметів лікарняного вжитку, засобів для реабілітації пацієнтів.

Директор амбулаторії Віталій Дударенко зазначив, що надане приладдя пригодиться у щоденному вжитку для медичних працівників, особливо, у час пандемії.

Працівники Центру розпочали передачу гуманітарної допомоги потребуючим мешканцям громади.

Також  Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) готує на допомогу людям з обмеженими фізичними можливостями, які буде роздана до Міжнародного дня людей з інвалідністю  3 грудня 2021 року.

Вислюємо щиру подяку благодійній організації "Європейська місія", Міжнародній організації "Через дах", БО"Погляд", керівнику благодійного фонду "Милосердя без кордонів" Володимиру Костишину та мешканцю с.Великі Гаї Богдану Висоцькому за довіз гуманітарної допомоги з м.Кременця.