14 жовтня Україна відзначає чотири свята - День захисників і захисниць Вітчизни, День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та створення Української повстанської армії

Дата: 14.10.2021 06:00

Фото без опису

14 жовтня - свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, Українського козацтва та створення Української повстанської армії

Від щирого серця вітаю з цими знаменними святами усіх жителів Великогаївської громади -  гідних нащадків великих прадідів, в чиїх жилах тече гаряча козацька кров.

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. День захисника України – свято, що стало одним із найдорожчих для нашого народу, загартованого в боях за свою незалежність і свободу.

Дякую Вам, наші герої, за внутрішню силу, міць і невтомне бажання захищати нашу державу на всіх рівнях. Знаючи про сміливість Ваших подвигів і рішень, ми почуваємося в безпеці та без зайвих страхів можемо виконувати свою роботу.

Від усіх депутатів Великогаївської сільської ради та від себе особисто бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, родинного затишку та добробуту. Нехай з Вами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків та процвітання рідної України!

Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою голова

Великогаївської сільської ради ТГ                                            Олег Кохман