Шістсот тисяч гривень для реалізації ваших ідей

Дата: 09.09.2021 11:30

Великогаївська сільська рада розпочинає приймати проєкти у рамках Громадського бюджету.

Подати власну пропозицію жителі громади віком від 18 років можуть з 15 вересня і до 15 жовтня. На реалізацію ідей, яка відбудеться вже у 2022 році, передбачено шістсот тисяч гривень.

Проєкти готують жителі Великогаївської сільської територіальної громади відповідно до Положення про громадський бюджет. Перевіряє робоча група. Реалізовує проєкти-переможці Великогаївська сільська рада.

Зазначимо, що для успішної подачі проекту на сайті громадського бюджету необхідно буде подати додаткові документи, як от список п’ятдесяти мешканців, які підтримують ваш проєкт. Аби не розгубитися при заповненні онлайн форми проекту на е-сервісі «Громадський бюджет», можна скористатися паперовою формою. Паперову форму прикріпляти до подачі проекту не потрібно.

Нові категорії проектів:

• великі — реалізуються на території всієї територіальної громади (за виключення закладів освіти) (до 350 тисяч грн.).
  • малі — реалізуються на території всієї територіальної громади (за виключенням закладів освіти) (бюджет до 100 тисяч грн.);
  • освітні — реалізуються виключно в закладах загальної середньої освіти (до 150 тисяч грн.);

Етапи

15.09.2021 – 15.10.2021 – подача проектів

16.10.2021 – 31.10 .2021 – перегляд та допуск проектів до голосування

01.11.2021 – 30.11.2021 – голосування за проекти

01.12.2021 – оголошення переможців

реалізація – протягом бюджетного 2022 року

Подача проєктів

Автором проєкту може стати мешканець Великогаївської територіальної громади віком від 18 років і подати 1 проєкт із трьох категорій і заповнити форму подачі проєкту на е-сервісі «Громадський бюджет».

Голосування

Голосування здійснюватиметься через е-сервіс «Громадський бюджет» та особисто, з паспортом, у адмінбудинку Великогаївської сільської ради. Голос може віддати житель громади, який досяг 18-ти річного віку.

Більш детально про конкурс Громадський бюджет Великогаївської ТГ 2022 можна ознайомитися на е-платформі.