Чергова сесія сільської ради

Дата: 02.09.2021 09:06

Фото без опису

На черговому засіданні сесії 31 серпня під керівництвом  голови Олега Кохмана депутати роглянули ряд питань порядку денного.
По бюджетних питаннях доповіла начальник фінансового відділу Наталія Бойко.
Про перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" Великогаївської сільської ради та віддалені робочі місця адміністаторів, у новій редакції доповіла директор Центру Наталія Висоцька.
Директор КП «Громада-сервіс» Олег Колісник розповів про роботу підприємства та обслуговування населення.
З питань юридичного характеру інформував спеціаліст юридичного відділу Юрій Михайлюк  .
По земельних питаннях, які попередньо були розглянуті на земельній комісії, доповіла заступник сільського голови питань діяльності виконавчих органів Великогаївської сільської ради Галина Кравчинюк.
 Сімейний лікар Наталія Мелех довела до відома усіх депутатів про етапи вакцинації у Великогаївській громаді.