Об'їзд закладів освіти з метою перевірки їх готовності до нового навчального року

Дата: 30.08.2021 17:09

Фото без опису

Голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман разом із начальником відділу освіти Ігорем Гливою, місцевими старостами та депутатами здійснили об'їзд закладів освіти з метою перевірки їх готовності до нового навчального року.
БІльшість шкіл та дошкільних закладів  повністю готові до початку  навчального процесу, у деяких - ще триває підготовка.
Під час об'їзду було оглянуто пришкільні території, харчоблоки, котельні, класні кімнати. В ході перевірки особлива увага  зверталася на облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи», підготовки систем опалення та  готовності роботи навчальних закладів в умовах карантинних обмежень, в разі їх запровадження.