«Активні парки - локації здорової України» у Великогаївській громаді

Дата: 13.07.2021 14:26

Великогаївська територіальна громада долучилася до соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України», який є складовою програми Президента України «Здорова Україна». Це створення спортивних майданчиків у кожному кутку країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців.

Відновлювали фарбування вуличних тренажерів голова Великогаївської територіальної громади Олег КОХМАН, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галина КРАВЧИНЮК, заступник голови ТОДА Віктор УСТЕНКО, керівник апарату облдержадміністрації Світлана БЕСПОПОВЦЕВА,  начальник молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської обласної державної адміністрації Андрій ЧОВГАН.

Також встановлено зону (вільний простір) для створення координаційної лінії. Обов’язковою умовою є облаштування усіх тренажерів QR-кодом, аби кожен охочий міг перейти на спеціальний сайт та переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності.