Поїздка у Карпати працівників Центру соціального обслуговування

Дата: 06.07.2021 16:05

На минулих вихідних працівники Центру соціального обслуговування побували у мальовничих Карпатах у складі соціальних працівників Великогаївської  та Підгороднянської сільських рад . Туристичний маршрут проліг через високогірні перевали Львівської та Закарпатської областей, а саме - селища Сколе, Воловець, Пилипець, Міжгір'я, Колочава, Синевір, Синевирська поляна. Незабутні враження та позитивні емоції подарували чудові краєвиди Карпатських гір та полонин, зокрема, колоритний підйом канатною дорогою у с. Пилипець, екстремальне сходження на гору Гимба. А чого варті оглядини високогірного озера Синевір, водоспаду Шипіт, неповторних гір, коли вони у "диму"  та незабутній запах різних трав. За програмою маршруту було також відвідування єдиного в Україні Екопарку, у якому проживають вовки, леви, тигри, плямисті олені, лами, верблюди, косулі. Працівники мали змогу побувати у Центрі реабілітації ведмедів. Кожен зміг придбати гуцульські сувеніри та з хорошим настроєм повернутися додому.