Бізнес Тернопільщини використовує 529 програмних РРО

Дата: 01.07.2021 17:02

На початок червня 2021 року суб’єкти господарювання Тернопільщини у своїй діяльності застосовують 4200 реєстраторів розрахункових операцій. При цьому 481 юридична особа використовує 1345 одиниць касової техніки. А 2274 приватні підприємці – 2855 РРО.

Упродовж січня-травня цього року бізнес нашого краю зареєстрував 529 програмних РРО. Скасовано за цей період 22 таких рішення. Лише у травні платники податків зареєстрували 40 програмних РРО.

До речі, застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій регулюється Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, розробленим відповідно до ст. 7 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 №317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року №547.