Засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради ТГ

Дата: 24.06.2021 15:06

Фото без опису

24 червня 2021р. у залі засідань Великогаївської  сільської ради ТГ відбулося чергове засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради, на якому розглянуто ряд важливих питань, зокрема: про схвалення змін до сільського бюджету, про затвердження проектно-кошторисної документації, про використання земельних ресурсів на території Великогаївської  сільської ради, про звіт Відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та комунальної власності Великогаївської сільської ради в сфері провадження  містобудівної діяльності, про стан  правовиховної роботи, попередження злочинності й правопорушень серед дітей у навчальних закладах Великогаївської територіальної громади, про поставлення на квартирний облік, про поставлення на соціальний квартирний облік, про утворення  місцевої комісії для формування  пропозицій щодо потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, про стан дотримання законності та правопорядку на території Великогаївської сільської ради, про організацію заходів у сфері запобігання та  протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, про затвердження  висновку опікунської ради, про організацію обслуговування населення на території Великогаївської сільської ради, про затвердження  тарифів на послуги, які надаються  комунальним підприємством «Громада-Сервіс» Великогаївської сільської ради, про затвердження акту обстеження зелених насаджень та надання погодження на видалення дерев в селі Великі Гаї, про надання дозволу  на проведення благоустрою території, про  надання дозволу на  виготовлення  проектно-технічної документації на газифікацію, про надання дозволу  на тимчасове  складування будівельних матеріалів.