18 червня - День дільничного інспектора!

Дата: 18.06.2021 15:14

Фото без опису

18 червня 2021 року у залі засідань Великогаївської сільської ради зібрався увесь колектив, аби привітати дільничних інспекторів Великогаївської громади. Віід імені всієї громади голова Олег Кохман вручив інспекторам подяки за проведену роботу а також цінні подарунки.

Шановні дільничні інспектори поліції! Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Професія дільничного  – одна з найважливіших і найвідповідальніших професій. За родом своєї діяльності ви знаходитесь найближче до людей та їхніх помешкань, добре володієте важливою інформацією про особливості довіреної вам дільниці.

Ви присвятили своє життя благородній та відповідальній справі захисту життя, честі, гідності та суспільних інтересів наших громадян. Від вашої злагодженої роботи залежить правопорядок в населених пунктах, мир та спокій жителів Великогаївської територіальної громади..

Дякуємо вам за надійність, принциповість, високий професіоналізм і постійну готовність допомогти в скрутній ситуації.

Щиро бажаю міцного здоров’я вам та вашим родинам, щастя, сімейного благополуччя, поваги від людей, успіхів та наснаги у вашій нелегкій, але такій потрібній праці.