Оголошення про визначення суб'єктів оціночної вартості земельних ділянок

Дата: 08.06.2021 11:23

В приміщенні Великогаївської сільської ради 08 червня 2021 року о 10:00 год. відбулося засідання конкурсної комісії  з  визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки земельної ділянки площею 0,2236 га (кадастровий номер: 6125281700:01:001:0371) та земельної ділянки площею 0,2122 га (кадастровий номер: 6125281700:01:001:0370), розташованої за адресою: с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області

Конкурсна комісія, розглянувши матеріали наданих конкурсних пропозицій, що були розкриті 08 червня 2021 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» визначила  переможцем конкурсу з визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки земельних ділянок комунальної власності, Товариство з обмеженою відповідальністю «Бюро інвентаризації та оцінки земель» (Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Монастирська, 43/8), як учасника конкурсу, чия конкурсна пропозиція відповідає умовам конкурсу та учасника, яким запропоновано вигіднішу пропозицію (нижчу вартість послуг) щодо оцінки – 980  (дев’ятсот вісімдесят гривень 00 копійок) гривень.

Дана пропозиція підтримана всіма членами комісії.

Протокол 7

Протокол 8