Жителі Тернопільщини заявили про отримання минулоріч понад 825 млн грн доходу

Дата: 31.05.2021 17:09

На 445,6 млн грн доходів більше, ніж торік задекларували громадяни Тернопільської області – такий результат деклараційної кампанії 2021 року. Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Петро Якимчук.

«Загальна сума задекларованого доходу складає 825,2 млн гривень. При цьому декларанти самостійно нарахували такі податкові зобов’язання: 20,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,6 млн грн військового збору. Порівняно з минулим роком плюс із податку на доходи склав 9,7 млн грн, а військового збору – 1,5 млн гривень», – констатував посадовець.

Відрадно, що 244 жителі нашого краю, які отримували доходи за кордоном, виконали свій конституційний обов’язок та задекларували 29,5 млн грн доходу. Тоді, як торік таких було лише 18, а сума ними заявленого доходу складала 4,1 млн гривень.

«Найчастіше наші краяни повідомляли про збільшення статків за договорами спадщини чи дарування, а це 1311 осіб. Вони заявили про отримання 145,7 млн грн доходів», – розповів Петро Якимчук.

Ще 552 громадяни задекларували 65,9 млн грн доходу від продажу нерухомого, рухомого майна, а 301 особа – 24,9 млн грн доходів від незалежної професійної діяльності. Здача майна у найм збагатила 269 наших краян, які задекларували 12,4 млн грн доходів. Про отримання інвестиційних прибутків на суму 12,6 млн грн зізналися 20 осіб.