До Дня вишиванки в комунальному закладі «Клуб села Баворів» провела презентацію жителька села Баворів Руслана Стадник

Дата: 21.05.2021 10:42

Фото без опису

До Дня вишиванки в комунальному закладі «Клуб села Баворів» провела презентацію крашанок жителька села Баворів Руслана Стадник.

Пані Руслана родом з м. Луцьк Волинської області, тут навчалася в художній школі згодом у ВПУ №2 м. Луцьк, де здобула спеціальність – живописець. При училищі продовжила навчання у технікумі за спеціальністю – живописець-оформлювач. Далі вступила у Волинський національний університет ім. Лесі Українки та здобула спеціальність – образотворче мистецтво.

В 2012 році почала займатися писанкарством. Брала участь у конкурсі «Волинська писанка ІІІ тисячоліття». У 2014 році здобула диплом ім. Модеста Левицького – це найвища нагорода щодо популяризації писанкарства.

Також писала картини. Усі роботи Руслани Стадник були на виставках різного роду фестивалях, зокрема на Фестивалі «Україна – це ми!» до Дня Незалежності України у с. Товстолуг.

На презентації крашанок побували учні школи с. Баворів, які протягом навчального дня, окремо по класах відвідали виставку та із захопленням розглядали витончені роботи майстрині. Також побували на презентації: заступник Великогаївського сільського голови Галина Кравчинюк, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Оксана Римар, фахівець зі зв’язків із громадськістю Сергій Зендран, староста Баворівського старостинського округу Назарій Брегін, директор школи Микола Костик із педагогічними працівниками, працівники культури, ЦНАПу та ЦСО, котрі відмітили неперевершену клопітку працю вкладену у кожен виріб.

Усі присутні щиро дякували майстрині за отриману масу задоволення безліч незабутніх вражень і море позитиву.