Ювілейний 15-й рік Всесвітнього дня вишиванки

Дата: 20.05.2021 09:29

Шановні жителі Великогаївської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим святом української культури – Всесвітнім днем вишиванки. Це свято є одним із найяскравіших національних символів України, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Метою Дня вишиванки є популяризація вишитого етнічного одягу, вшанування українських традицій, культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу. Цього дня прийнято вдягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями, загалом куди завгодно.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу. Для українця вишиванка не лише одяг, не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, частина душі та оберіг, який символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Історія національного вбрання українців сягає глибокої давнини. Наші працьовиті пращури завжди вміли створити справжню красу з полотна і ниток.

Свято день вишиванки - сприяє єдності, а також культурному відродженню всього українського народу. Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення, чудового настрою та різнобарвних вражень!

Шануймо культуру та історію України, збережімо національну єдність!

З повагою, голова

Великогаївської сільської ради                                                    Олег КОХМАН