З нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні кожному учаснику вручили грошову допомогу

Дата: 17.05.2021 15:38

Фото без опису

9 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман та заступник голови Галина Кравчинюк відвідали учасників бойових дій Другої Світової війни. При зустрічі, кожному учаснику вручили грошову допомогу у розмірі 1000 гривень згідно Рішення Великогаївської сільської ради № 17 від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Програм сільської ради на 2021 – 2025 роки», а саме Програми соціального захисту окремих категорій населення Великогаївської сільської ради на 2021 – 2025 роки. Також подякували за їх героїчний подвиг, відвагу, мужність та жертовність в ім’я свого народу, за патріотизм і незламну волю до перемоги над нацизмом, що захищали мирне життя людства, відстоювали рідну Україну. Від усього серця побажали міцного здоров’я, бадьорості духу, щастя, радості, родинного тепла та довголіття, миру та злагоди!

Історія кожного з українців, які воювали в лавах армій різних держав – це історія мужності й самопосвяти в ім’я спільної перемоги.