Дата: 17.05.2021 15:33

Фото без опису

День Матері - це особливе свято, яке нагадує про рідну людину і яке не можна забути. Це привід сказати мамі про те, що вона найдорожча, найрідніша, найголовніша людина - вона дарує людству життя і рід. Материнство - це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця!

До Дня Матері 9 травня голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман та заступник голови Галина Кравчинюк привітали 59 матерів-героїнь, яким було вручено по 1000 гривень. 171-ій багатодітній матері перераховано по 500 гривень на особисті рахунки. Ці грошові допомоги виділено згідно Рішення Великогаївської сільської ради № 17 від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Програм сільської ради на 2021 – 2025 роки» , а саме Програми адресної цільової підтримки окремих категорій громадян Великогаївської сільської ради на 2021 – 2025 роки.

Дорогі матері! Нехай світлом і добром відгукуються у душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують Вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і незгасиму любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!