Про запобігання отруєння бджіл

Дата: 06.05.2021 16:58

До уваги сільгоспвиробників!

З метою запобігання отруєння бджіл та їх максимального збереження, зведення до мінімуму негативної дії пестицидів на людей та довкілля під час обробки медоносних рослин та садів хімічними засобами захисту рослин повідомляємо про таке.

Відповідно до статті 31 Закону України "Про бджільництво" застосування агрохімікатів у сільському та лісовому господарстві дозволяється згідно з їх Переліком, затвердженим в установленому порядку центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.

Разом з тим, відповідно до статті 38 Закону України "Про бджільництво" порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.

Звертаємо увагу сільгосптоваровиробників, що здійснюють господарську діяльність на території Великогаївської сільської ради, про придбання агрохімікатів для застосування у 2021 році, які занесені до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні (https://mepr.gov.ua/timeline/Pesticidi-ta-agrohimikati.html).