До уваги агровиробників та бджолярів!

Дата: 06.05.2021 16:56

Звертаємо Вашу увагу, що набрав чинності наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 року за № 280/35902 (далі –Наказ).

Запроваджено дуже важливі для галузі бджільництва, нові підходи (норми) щодо реєстрації пасік та їх переміщення, видачі ветеринарно-санітарного паспорта на пасіку, попередження та встановлення фактів масового отруєння бджіл, інформування аграріями про застосування пестицидів та агрохімікатів, визначено завдання та повноваження постійних комісій, запроваджено єдиний типовий Акт встановлення факту отруєння бджіл.

З повним змістом Наказу можна ознайомитись за посиланням  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0280-21#Text

Враховуючи викладене, прохаємо керівників сільгосппідприємств, фермерських господарств, фізичних осіб, які самостійно обробляють земельні ділянки, забезпечити подання своєчасної інформації (відповідно переліку, зазначеному в п.6 Інструкції) про заплановане застосування засобів захисту рослин в письмовому вигляді на електронну адресу  04394875@mail.gov.ua для розміщення її на офіційному сайті Великогаївської сільської ради з метою повідомлення зареєстрованих бджолярів.