Представлення кандидата на посаду старости Скоморохівського старостинського округу

Дата: 06.05.2021 16:29

6 травня 2021 року у актовому залі школи села Скоморохи відбулися громадські слухання на яких керівництво Великогїаської територіальної громади на чолі із головою Олегом Кохманом, представили активним мешканцям Скоморохівського старостинського округу кандидата на посаду старости – Олега Івановича Сампару.

Приємно, що активісти сіл Прошова, Смолянка, Скоморохи та Теофілівка радо зустріли кандидата на посаду старости, запропонованого головою громади,  та висловили йому свою всебічну підтримку.

Сподіваємося, що на наступній сесії Великогаївської сільської ради депутати також підтримають Олега Сампару.