Матчі фінальної частини чемпіонату України з футболу серед дітей знову проходитимуть на стадіоні с. Великі Гаї

Дата: 29.04.2021 09:17

Фото без опису

28 квітня 2021 року відбулася організаційна зустріч по питанню проведення з 5 по 20 червня 2021 року на стадіоні с. Великі Гаї, півфінальних поєдинків, фінальної частини чемпіонату України з футболу серед дітей усіх вікових категорій. Дійшли до спільної думки, що матчі на нашому стадіоні вбудуть проходити 6, 10, 14 та 18 червня 2021 року.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, начальник відділу культури, молоді та спорту Степан Гуля,  перший заступник голови – виконавчий директор асоціації футболу Тернопільської області Василь Заторський,  виконавчий директор ДЮФЛ України Юрій Жабинський та перший віце-президент ДЮФЛУ  Станіслав Кочубинський обговорили строки та умови проведення ігор, а також запевнили один одного, що півфінальні ігри фінальної частини чемпіонату України з футболу серед дітей усіх вікових категорій пройдуть на високому організаційному рівні та принесуть задоволення  вболівальникам, які підтримуватимуть свої команди.