Чергове засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради

Дата: 29.04.2021 09:02

Фото без опису

28 квітня 2021 року в залі засідань Великогаївської сільської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного внесено 18 питань які розглядали члени виконкому: про стан бібліотечного обслуговування і збереження книжкового фонду в бібліотеках Великогаївської сільської ради, про схвалення звіту про виконання місцевого бюджету  Великогаївської територіальної громади  за І квартал 2021 року, про схвалення змін до місцевого бюджету Великогаївської територіальної громади  на 2021 рік, про роботу Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великогаївської сільської ради за І квартал 2021 року, про роботу виконавчого комітету сільської ради із громадськими організаціями, про роботу виконавчого комітету по запобіганню безпритульності неповнолітніх на території Великогаївської об’єднаної територіальної громади, про надання дозволу Франків О.О. на укладення договору поділу спадщини від імені малолітньої  дитини, про затвердження заходів щодо відзначення Дня пам’яті і примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Великогаївській  територіальній громаді, про покладення обов’язків по вчиненню нотаріальних дій у Великогаївській територіальній громаді, про підсумки розгляду звернень, що надійшли упродовж І кварталу 2021 року, про затвердження графіку роботи продуктового магазину, про дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації на газифікацію, про представлення до присвоєння почесного звання «Мати-героїня», про дозвіл на складування будівельних матеріалів на території сільської ради, про дозвіл на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, про затвердження акту зносу та надання дозволу на знесення житлового будинку, про розгляд заяви гр. Яцишина М.Б. щодо присвоєння будинковолодінню адресного номера в с.Баворів Тернопільського району Тернопільської області, про впорядкування поштових адрес об’єктів нерухомого майна.