«Великодній кошик 2021»

Дата: 29.04.2021 08:30

Фото без опису

Щорічно напередодні Великодніх свят, Великогаївська сільська рада організовує закупівлю продуктових наборів «Великодній кошик» для соціально вразливих мешканців громади, зокрема: учасників АТО/ООС, осіб з інвалідністю І групи, інвалідів дитинства, одиноких літніх людейякі перебувають на обслуговуванні в центрі соціального обслуговування(надання соціальних послуг), опікунських та внутрішньо переміщених сімей.

До цієї благодійної акції залучаються кошти місцевого бюджету виділені депутатами Великогаївської сільської ради, а також місцеві фермери, підприємці та меценати, які також надають допомогу коштами та продуктами харчування. У квітні цього року на благодійний рахунок Центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Великогаївської сільської ради надійшло коштів у розмірі 23,5 тис. гривень. Зокрема, благодійний внесок як адресну цільову допомогу мешканцям Великогаївської громади здійснили: СПП «Мричко»,  ФОП «Петришин С», ФОП «Кос», ТОВ «Смарт Агро Віледж», ФГ Бучинський», ТОВ «Агропрофіт-К», ФГ "Дідик-2012", СФГ "Галичанка", ФГ "Надсяння".

Продукти харчування надали: ПАТ  «Птахофабрика Тернопільська», ПП «Литвин», Благодійний фонд «Подоляни».

Слова подяки за проведену акцію висловив голова Великогаївської територіальної громади Олег Кохман: «Щиро дякую усім хто посприяв жителям громади відчути передсвяткову підтримку, можливість повноцінно відсвяткувати Великдень, наповнити оселю радістю і теплом. Адже з історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз і ще раз підтверджують меценати, котрі надають жителям громади благодійну допомогу. Дуже приємно жити і працювати знаючи, що є люди, які вболівають за добро, благополуччя та розвиток нашої громади. Поки є такі люди, то буде процвітати нація українців. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте надію, в те що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання, побільше тепла на Вашому життєвому шляху»