26 квітня - Міжнародний день пам'яті про чорнобильську катастрофу

Дата: 26.04.2021 09:01

Фото без опису

35 років тому у наше життя увірвалась Чорнобильська трагедія – планетарного масштабу. 26 квітня 1986 року багато людей, не задумуючись про наслідки, виконували свою роботу. Ціною свого здоров’я та життя ліквідатори зупиняли поширення радіації, заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Ми повинні пам’ятати подвиг усіх, не лише тих, хто відійшов у вічне життя, а й дякувати тим, хто сьогодні з нами. Наш обов’язок — пам’ятати і передавати цю шану своїм дітям і робити все, щоб у майбутньому такі страшні трагедії не повторювались.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою та дорученням колективу

голова Великогаївської сільської ради                                                   Олег Кохман